herhangi bi şekilde hiçbir miktar pen*s içime girmedi, Hamilemiyim?

Yaklaşık 36 saat önce erkek arkadaşımla yakınlaştık, içime girmedi ama sürtünme oldu ve kaygandı ,sanırım zevk suyu dedikleri şey, ama herhangi bi şekilde hiçbir miktar pen*s içime girmedi, bakireyim,ama bu olay beni korkuttu hamile kalır mıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız bu durum bakire gençler arasında çok yaşanan ve tecrübesizlik nedeniyle korku duyulan durumlardır.Sitemizde bu konuyla ilgili bir çok soru cevapladık.Bu cevaplardan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.Sizin anlattığınız bu durumda vajinaya meni teması olmadığı için hamilelik ihtimali gözükmemektedir.Fakat adetinizde 1 hafta dan fazla gecikme olursa hamilelik testi yaptırmanız kesinleştirmek için uygun olacaktır.