Arkaşımın göbeğine boşaldım. Sonrasında vajinasına dokundu. Hamilelik oluşur mu?

Merhaba hocam.ilişki sırasında göbeğine boşaldım ve peçeteyle sildim ıslaklık yoktu ama biraz yapışkanlık vardı. Sonra kız arkadaşım elini oraya attı daha sonrada vajinasına soktu.sizce bu şekilde hamilelik olur mu? Endişeleniyorum yardımcı olun lütfen. Şimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamileliğin oluşması beklenmez. Gene de adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırabilirsiniz.