Aşağıda belirttiğim değerler, min-max aralığı dışında tespit edildi. Değerlendirmeniz mümkün mü?

Aşağıda belirttiğim değerler, min-max aralığı dışında tespit edildi. Değerlendirmeniz mümkün mü? Saygılarımla. Hemogram tetkikinde RDW 14.8, Rutin Biyokimya tetkikinde ise Glukoz 116, LDL Kolesterol 187, Potasyum 5.98, Trigliserid 231 ve Klorür 109.

Tahlil.com Cevabı :  Glukoz değerinizdeki yükseklik diabet yönünden risk altında olabileceğinizi gösteriyor.Bir endokrinoloji doktoruna başvurmanız en doğru yaklaşım olacak.