ASC-US(Atipik Skuamöz hücre-önemi bilinmeyen Servikal transformasyon zon komoonenti var yazlı tahlilde ne olduğunu söyleyebilirmisiniz.

Tahlil.com Cevabı : ASCUS smear sonrası birtakım hücresel değişimler olduğu ancak bu değişimlerin kanser öncülü olup olmadığını anlamak için bulguların yeterli olmadığı belirten bir sonuç raporudur.