Dunde evde test yaptim negatif cikti.hamilelik olabilir mi?

Subatin 23 unde sevgilimle surtunme yoluyla bir iliski yasadik. Ama ustumuzde kiyafetlerimiz vardi.sonra 5 martta regl oldum ama kanamam cok az geldi.10 martta kanda beta hcg baktirdim <1.20 cikti. Dunde evde test yaptim negatif cikti.hamilelik olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetlerle ilişkihe hamilelik olasılığı yoktur..