Aşırı halsizlik sebebiyle doktora gittim.Kan tahlili yaptı sonucu.

Aşırı halsizlik sebebiyle doktora gittim.Kan tahlili yaptı sonucu. WBC (AKYUVARLAR) 3,41 (sonuc) referans Değ4,5-11 Demir114 (sonuc)Referans Deg 50-170 Demir bağlama 250 (test sonucu) Referans Değ250-450 NÖTROFİL 1,95 sonuc referans 2-7 Monosit 0,2 sonuc referans 1-4 nasıl yorumlanmalı ?

Tahlil.com Cevabı : Gripal bir enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz, ancak muayene bulgularınızla karar verilmelidir..