aşırı kıl sorunum var;;;

24 yaşında bekarım aşırı kıl sorunum.var kadın doğuma mı yoksa endokrinolojiyemi gitmem gerekirr.. önceden kadın doğuma gittim.. her hangi bir sorun olmadığını söyledi.ancak hala başım dertte lazer gidicem.ama sorun çözülmeden gitmem yine bir şey değiştirmeceği için..

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle endokrinoloji bölümüne gitmeniz yararlı olacakır.