Aşırı kokulu akıntı,ilişki sonrası ağrı,dönem dönem ilişki sonrası kanama smear testi yaptırdım

Aşırı kokulu akıntı,ilişki sonrası ağrı,dönem dönem ilişki sonrası kanama smear testi yaptırdım,sonucu intraepiteliyel lezyon veya malignite açısından negatig-bethaste 2001 sistemi, reaktif hücresel değişiklikler skuamöz metaplazi akut inflamasyon yoğun sonucunu göstermedim açıklarsanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz enfeksiyonla uyumludur, tedavi almanız gereklidir..