Selam doktor Bakuden yaziyorum size.elisa yontemiyle kan testi yaptirdim

Selam doktor bakuden yaziyorum size.elisa yontemiyle kan testi yaptirdim 11haftalik hamileyim.sonuclarim soyle.toksoplazma iqM 0,05 referan araligi <0.9-1.1> iqG 0,1 aralik<4,0-8,0> CMv iqM 0.81 referans araligi<0,86-1,0> İqG 102,0 aralik <4,0-6,0> brusella iqM 0,4 aralik<0,8-1,1> iqG 0,5 aralik 0.9-1,1 cmv iq G yuksek cikmis bebegi etkilermi?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.Bebeği etkileyen bir duurm yok