Aşırı miğde bulantılarım ve halsizlik mevcut bebeğin görünmemesi normalmi?

meraba.. kan tahlili ve idrar tahlili sonucu hamile olduğumu öğrendim. doktara gittiğimde 7 haftalık hamile olduğumu söyledi ama usg de bebek kesesinin gözüktüğünü yanlız bebeğin gözükmediği söylendi. aşırı miğde bulantılarım ve halsizlik mevcut bebeğin görünmemesi normalmi?

Tahlil.com Cevabı : Genellikle 6 haftadan itibaren görülmesi gerekir, 1 hafta sonra ultrasonografinin tekrarlanmasını öneririz..