Ateşim varmış gibi hamile olma ihtimalim var mı?

Adetimden 1 hafta önce kan testi yaptırdım 1.20 çıktı ama şu anda adetim 3 gün gecikti. bugün idrar testi yaptım negatif ve vücut ısımda yüksek sanki ateşim varmış gibi hamile olma ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı :

Hamile değilsiniz,

Gebelik testini uygun zamanda yaptırmayıp erken test yaptıranlarda da bu tür negatif sonuçlar görülebilmektedir.Gebelik testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiğine dair bilgi almak için tıklayınız....