Ateşli eklem romatizmam olduğu söylendi. Değerlerim Nötrofil %73, lenfosit %18.1 , RBC 5.17, MPV 7.28, ASO 218. Yorumlar mısınız?

 Ateşli eklem romatizması var dendi. Kalp çarpıntımda oluyor arada. Hemogram sonucum: Nötrofil %73, lenfosit %18.1 , RBC 5.17, MPV 7.28, ASO 218 diğerleri normal görünüyor.Tşkler

Tahlil.com Cevabı : Hemogram sonuçlarınızda belirgin bir problem yoktur ancak ASO yüksekliği ve kalp çarpıntıları var ise kardiyoloji tarafından değerlendirilmeniz ve takibiniz  gereklidir.