Ateş,öksürük,ishal ve halsizlik şikayetlerim var.Kan tahlili yapıldı.WBC değerim 22.8 çıktı.Öneriniz nedir?

Tahlil.com Cevabı : WBC değeriniz oldukça yüksek çıkmış.Bakteriyel bir enfeksiyon geçirdiğiniz akla geliyor.Öncelikle hastalığınızı ihmal etmeyin.Zatüree yönünden bir Akciğer filmi çekilmesi gerekli.Ayrıca ishal şikayetinizin de olması nedeniyle dışkı tahlilleri de hastalığınız hakkında fikir vercektir.Bir Enfeksiyon hastalıkları uzmanına muayene olabilirsiniz.