Aürtünme yoluyla ilişki yaşadık, onda sadece iç çamaşırı vardı bende de boxer. Adeti uzadı. Sürtünmeden dolayı spermler ona gelmiş midir?

Bundan bi ay önce kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık, onda sadece iç çamaşırı vardı bende de boxer ama ben boxera boşaldım. Surtunmeden dolayı spermler ona gelmiş midir. Adeti uzadı ve adetten bi iki gün sonra sonra kanla karışık az bi et parçası vardı dedi.

Tahlil.com Cevabı : Sperm bulaşma ihtimali az da olsa vardır ancak kız arkadaşınızda, adet görme tarihi biraz değişme olsa da, kanama olduğu için hamilelik durumundan bahsedemeyiz. Aşağıda verdiğim adresteki yazımızı okursanız daha çok bilgi olabilirsiniz. http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi