ay sonra tüp bebek için işlemler başlayack rubella ıgg pozitif289 bir sakıncası olurmu gebeligim için?

4 ay sonra tüp bebek için işlemler başlayack rubella ıgg pozitif289 bir sakıncası olurmu gebeligim için

Tahlil.com Cevabı : Rubella IG G pozitifliği hamilelikte sorun yaratmaz.Zaten neredeyse 10 bayandan 9 unda rubella IG G pozitifliği vardır