Rubella igg ise 200 çıktı. sizce bir sorun var mı?

23 haftalık hamileyim.rubella igm tahlilim şüpheli çıktı ve rubella igg ise P89 çıktı. doktorum tekar tahlil yaptırdı (özel bi laboratuarda) yaklaşık bi hafta sonra..bu tahlilde de rubella igm negatif çıktı. rubella igg ise 200 çıktı. sizce bir sorun var mı?

Tahlil.com Cevabı : Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.