Ayak bileklerimde uzun zamandır süren şiddetli bir ağrı var.Sebebi nedir?

Ayak bileklerimde uzun zamandır süren şiddetli bir ağrı var. sabah uyandığımda ayağa kalkmakta zorlanıyorum bir süre gezindikten sonra ağrılarım hafifliyor fakat dinlenip tekrar kalktığımda ağrılarım devam ediyor.CRP-0,8RF-80SEDİMANTASYON(1 saat)-45 mmtahlil sonuçlarım hakkında bana bir açıklama yapabilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı :

Sedimentasyon ve RF değerlerinizde yükseklik var.Romatizmal bir sorunuzun olabilir.Bir fizik tedavi uzmanı ve/veya Romatoloji uzmanına danışın