Aynı ilacı kullanıp iyileştim ve emin olmak için tahlil yaptırdım. Fikrinizi almak isterim.

Hocam merhaba, yazın kanamalı sistit sorunu yaşadım. Dr'mun verdiği ilaç sayesinde değerlerim normale döndü ama yakın zamanda aynı hastalığı tekrarladım. Aynı ilacı kullanıp iyileştim ve emin olmak için tahlil yaptırdım. Fikrinizi almak isterim. Lökosit 3-4, Eritrosit 2-3, Epitel 6--7. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon devam ediyor olabilir, idrar kültürü aldırmanızı öneririz..