Ayrıca depo demirim yükselmiyor demir tedavisi gördüm 8 ay ferritin değerim ilk tahlilde 5 di

Serbest T3 sonucum 1,97 7.aydan beri takip ediyorum düşüyor 7.ayda 2,56 idi T4ve TSH normal aralıkta kollesterolüm 223. Aedaviden sonra 18,80 e çıkmıştı aradan 9 ay geçti yine baktırdım çıkan sonuç 11,65

Tahlil.com Cevabı : Vücudunuzda demir alımı kaybından az ise depo demiriniz zamanla yeniden düşebilir..Adetleriniz fazla ise doktora başvurun, mide probleminiz var ise bakılmalıdır, büyük abdestte kan var mı tetkikler yapılabilir..