az ara ara geldi hic bisi anlamadim gece evde test yaptim ngatif cıktı tekrar yapmam gerekirmi hamilemiym

Mrb hocam adet gunum gecikti 4 gün boyunca ve sonra kan geldi acık pempemsi 2 gun ama az geldi.Adet olunca kanamam daha yogundu ve durmadan degistiriyordum 5 gün sürüyordu ama bu sefer 2 gün ve az ara ara geldi hic bisi anlamadim gece evde test yaptim ngatif cıktı tekrar yapmam gerekirmi hamilemiym

Tahlil.com Cevabı : Kesin sonuç için kan tahlili yaptırmanızı öneririz.