Mayısın 7sinde adet oldum 21inde ise sözlümle sürtünme yollu bi ilişkimiz oldu

Mrb hocam mayısın 7sinde adet oldum 21inde ise sözlümle sürtünme yollu bi ilişkimiz oldu boşalma kesinlikle olmadı ama zevk suyu olabilir emin değiliz.ayaktaydık zaten. Hemen sabunla yıkadım. Bugün adet olmam gerekiyodu olmadım. Sizce hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalınmaz.

b********* :

5 inde regl oldum sevgilimle 27 sinde sürtünme yoluyla bir ıliskimiz oldu ama kendi üzerine boşaldı ve peçete temizlendi ama ben 2 aydır regl olamıyorum nedeni nedir sizce

Cevap:

Mevsimsel, stres, hormonal bozukluklar, vb. nedenleri olabilir..ancak gebelik ihtimali için test yapmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.