B 12 değerime göre doktor iğne verdi. İğneleri kendim vurabilir miyim?

Merhaba benim B12 degerim158 çıktı doktor iğne verdi bana ilk başta hergün sonra haftada bir sonrada ayda bir vuruncaksin dedi fakat 1 kutu yazmış iğneyi onuda 5 gün vurundum standa eczaneden kendim mi alıp devam etmem gerekiyor yoksa doktora tekrar mi gitmem gerekiyor bilemedim.ne yapmam gerekiyor

Tahlil.com Cevabı : Eczaneden alıp doktorunuzun tarifine göre kullanabilirsiniz..