B hcg serum 578 diyor bu durumda hamilemiyim?

 B hcg serum 578 diyor bu durumda hamilemiyim ve hamileysem ne kadarlık

Tahlil.com Cevabı :  Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.con doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....