Beta HCG 52,4 çıktı

11 Ocakta beta hcg değerim 60,7 çıktı. 16 ocakta tekrar test ettiğimizde beta hcg 52,4 çıktı. Bu değer yine yükselir mi? Yoksa düşük mü ?

Tahlil.com Cevabı :  Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.con doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....

n************* :

Slm arkadaslar bundan 5 gun once hafif pembemsi bi kanamam oldu 2 gun surduve kesilti dr gittim kan testi yapti 84.94 cikti ve tekrardan kan testi istedi icimde bi suphe olustu sizce tekrardan istemesinin sebebi nedir :((

Cevap:

Muhtemelen bahsettiğiniz tetkik Beta HCG hormonu, doktorunuz bu hormonun yükselmesini görmek istemiş olabilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.