b vitamini eksikliği için iğne kullandım

38 yaşındayım 6 aydır b vitamini eksikliği için iğne kullandım ayrıca 1 senedir trioid için hergün 1.5 tablet alıyorum. son tahlilimdeki sonuçlarda kolestrol 226 trigliserit 232 crp 1.11 tsh 9.51 rbc 4.43 mch 32.2 çıktı

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol ve trigliserit testleriniz yüksek.TSH yüksekliği de tiroid tedavinizin gözden geçirilmesini düşündürüyor