B12 degerim 187 referans araligi 170 663.sarhos gibi yim ne zamandir.dersleri rahatca anlayamiyorum

B12 degerim 187 referans araligi 170 663.sarhos gibi yim ne zamandir.dersleri rahatca anlayamiyorum.geceleri kramplar giriyor.mide bulantisi bas agrisi var.deger normalmi.degilse bunlar B12 nin dusuk olmasindan mi kaynaklaniyor.

Tahlil.com Cevabı : B 12 değeriniz alt sınıra yakın olsa da normal değerler arasında.Ancak şikayetlerinizin nedeni farklı eksiklik veya hastalıklara bağlı olabilir.En iyisi bir dahiliye doktoruna başvurun.İlave testler de isteyebilir.