Yaklaşık 4 yıllık evliyim, çoçuk olmaması için herhangi bir problem yokmuş ama bizim b12 vitamin degerlerimizi ölçmediler

 Yaklaşık 4 yıllık evliyim, çoçuk olmaması için herhangi bir problem yokmuş ama bizim b12 vitamin degerlerimizi ölçmediler.Alakası olabilir mi? Eşimin ve benim degerlerimiz kaç olması lazım acaba ? (Ben 87 eşim 91 doğumlu hocam) tşk.

Tahlil.com Cevabı : Vitamin B 12 değerlerinizi ölçtürebilirsiniz.Mutlaka bir fikir verecektir.Ancak çocuk olmaması konusunda direkt bir etkisi ise bulunmamaktadır.Aile hekimine başvurmanız yeterli olacaktır.B 12 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız....