Baba ve Anneden meydana gelen erkek çocuğunun kan değeri ayrı olabilir mi?

Baba ve Anneden meydana gelen erkek çocuğunun kan değeri ayrı olabilirmi? 4 kardeş olan annesinin 3 üncü erkek kardeşinin de kan değeri ayrı.Baba Rh.Oğlu 0. Saygılar.

Tahlil.com Cevabı : Sorunuz tam anlaşılanıyor.Bu konuda üniversite hastamelerinin genetik bölümüne başvurabilirsiniz.