Babam 2 ekim 2012 tarihinde baybas ameliyatı oldu.Babam aynı zaman diyabet hastası 8 Nisan Pazartesi günü kontol için doktora gitmişti tahlil sonuçları şunlar:

Babam 2 ekim 2012 tarihinde baybas ameliyatı oldu.Babam aynı zaman diyabet hastası 8 Nisan Pazartesi günü kontol için doktora gitmişti tahlil sonuçları şunlar:pt:%48.22 pt/ınr:3.39 pt/sn:42.7 aptt:44.5 plt:256 rdw:16.8 açlık glukoz:154 tahlil sonuçlarını değerlendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Diabet bulguları var sonuçta, ayrıca INR ve APTT değerleride yüksek çıkmış.