Babam 3 sene önce böbrek nakli oldu ve her 3 ayda bir kontrollerine gidiyor.

İyi akşamlar hocam.Babam 3 sene önce böbrek nakli oldu ve her 3 ayda bir kontrollerine gidiyor.Cumartesi nedenini bilmediğimiz ani bir şekilde bayıldı,acile götürdüğümüzde üresi 58 kreatini 3 tü.Kendi doktoruna sonuçları gönderdiğimizde desali hapını kesmemizi söyledi sizce başka sıkıntı olabilir mi cevaplarsanız çok memnun olurum.

Tahlil.com Cevabı : Babanızın üre değeri yüksek çıkmış.
Şu aşamada babanızı takip eden doktorunuzun önerilerine uymanızda fayda var