Babam 71 yaşında hastanede tırombosit yetersizliyivar yani plt 7.4.2. 26?

Babam 71 yaşında hastanede tırombosit yetersizliyivar yani plt 7.4.2. 26. ünite trombosit verildi enson 46 ya çıktı yorum larmısınız tşk.

Tahlil.com Cevabı : Babanızın torombosit yani plt değeri oldukça düşük.Sürekli kontrol altında olmalı.