Kızım 13 aylık kan değerleri düşük plt yüksek çıktı?

 Kızım 13 aylık kan değerleri düşük plt yüksek çıktı(2117) başka bir hastanede tekrar yaptırdık orada da kan değerleri düşük plt:450 çıktı.hemotoloji uzmanına götürdük tekrar tahlil yapıldı.bu yüksekliğin neden kaynaklanmış olabileceği hakkında bilgi verirseniz sevinirim(halen anne sütü ve ek gıda alıyor)

Tahlil.com Cevabı : Her iki plt değeri arasında bu kadar fark olamaz.Önce hangisinin doğru olduğunun araştırılması lazım.Bence testi bir daha yaptırın ve bize yazın