Babam 73 yaşında gecen tahlil yaptırdım WBC 19,79 ?

 Babam 73 yaşında gecen tahlil yaptırdım WBC 19,79 RBC 4,80 KOLESTEROL 201 Trigliserid 297 HbA1C 6.72 DEMİR BAĞLAMA KAPASİDESİ [UIB417 Brucella aglütinasyon testi negatif iltaba neden olan rahasızlığı söyleyip yol gösterirseniz memnun olurum iyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : Babanızda muhtemelen şeker hastalığı var.hba1c yüksek,beraberinde yağlarda da hafif de olsa yükseklik var.Enfeksiyon yönünden ise yapılan tahliller fazla fikir vermiyor.Bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurun