Babam böbrek rahatsızlıgı var taş protokolü bt incelemesi yaptırdı.

abam böbrek rahatsızlıgı var taş protokolü bt incelemesi yaptırdı. incelemede kesitler dahilide dalak üst pol anterior komşuluğunda 5mm çaplı aksesuar dalak izlenmiştir. orta hatta umblikus düzeyinde 7mm lik defekt ve bu düzeyden preperitonel yağlı doku herniasyon izlenmiştir.Bunlar ne anlama gelir

Tahlil.com Cevabı : Dalakta doğuştan olan küçük bir dalağı daha var, 7 mm lik karın fıtığı var...