Test sonucum 7.64 çok düşük olduğunu söyledi doktorum ama zamanım olmadığından tekrar gidemedim ?

 Test sonucum 7.64 çok düşük olduğunu söyledi doktorum ama zamanım olmadığından tekrar gidemedim bir süre toz kullandım ama onu içemiyorum portakallı olduğu için midem bulanıyor istifra ediyorum. Ampul almaya başladım ayda 1 ampul alıyorum fakat yeterli olmuyor fırsat bulduğumda güneş de oturuyorum eklem yerlerim güneş ışığını alacak şekilde ama etkisi yok. Bu hastalığın tedavisi çok sınırlı mı bu kadar başka ne yapmam gerek araştırmalarıma rağmen bulamadım. pazartesi tekrar doktora başıyorum.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz ilacın dozunu veya cinsini değiştirebilir.Gerekirse ilave tahliller de isteyecektir.Bir endokrin veya dahiliye uzmanına başvurun