Babam KLL hastası

merhabalar ; Babam KLL hastası 75 yaşında ;bugüne kadar kemoterapi almadı ve sadece Kan ilacı olarak : urukolis kullanıyor. WBC : 147 .000 Üre : 153 Bu sonuçlar ile ne yapmamız gerektiğini bilemiyoruz. Desteğiniz olursa çok memnun oluruz Şimdiden ilginiz için teşekkürler 0 532 231 53 03

Tahlil.com Cevabı : KLL hastalarında tedaviye başlamak için birçok kriter vardır, kansızlık seviyeleri, dalak büyüklüğünün derecesi, ağır enfeksiyonlar, vb.. eğer doktoru tarafından henüz tedavi önerilmedi ise hastalığı henüz erken evrededir ve umarız uzun yıllar böyle gider..