Babam koah hastası üre seviyesi yüksek ne yapmalıyız?

Babam 4. evre koah hastası biliyorum geri dönüşü olmayan hastalık fakat son 1 yıldan beri ekstra olarak üre seviyesi yüksek çıkıyor en son olarak 17/43 üzerinde 100 çıktı düşürmek için öneriniz nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen babanızda böbrek yetmezliği gelişmekte.Bu durumda nefroloji ve/veya üroloji bölümlerine başvurmalısınız.Diyaliz alması da gerekebilir.