Babamda bir süredir kilo kaybı ve bacak ağrıları vardı. Bunla ilgili çeşitli tedaviler uygulandı ama bir türlü geçmedi, pankreasında kist olduğu söylendi.

Babamda bir süredir kilo kaybı ve bacak ağrıları vardı. Bunla ilgili çeşitli tedaviler uygulandı ama bir türlü geçmedi. Bugün de gittiğimiz bir dizi tahlil-film vs çekildik. Pankreasında kist olduğu söylendi. yi ya da kötü huylu olup olmadığına yarın bakılacak.Kist 5*3 cm. Bilgi verirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Geçmiş olsun öncelikle, pankreasta görülen kist veya kitlenin ne olduğuna dair önümüzdeki günlerde yapılacak tahliller sonrası detaylı bir bilgi verilebilir.