Babamın Ca 19.9 tahlili yapıldı ve sonuç ilk 250 bir hafta sonra tekrarında 330 çıktı. Yorumunuz nedir?

Babamın Ca 19.9 tahlili yapıldı ve sonuç ilk 250 bir hafta sonra tekrarında 330 çıktı kendisinde kalp, mide ve akciğer sorunları var ve böbreklerinde de küçülme var ama karaciğer enzimleri normal kilo kaybı yok bir ek şikayeti yok bu sonuçlarla ne yapmamız gerekir kreatinin yüksek bt mr yapılamadı

Tahlil.com Cevabı : Ayrıntılı bir inceleme yapılması gereklidir, ancak buna muayene eden ve takip eden doktoru karar vermelidir..