Bakteri ve mantar az çıktı enfeksiyon olabileceğini düşünüp antibiyotik verildi önem bir durum var mıdır?

Merhaba idrar tahlilimde mik. eritrosit 387(normal değer 0-3HPP) lökosit 154(0-5 HPP) bakteri ve mantar az çıktı enfeksiyon olabileceğini düşünüp antibiyotik verildi önem bir durum var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Tedaviniz bittikten sonra yeniden tetkik yaptırıp idrarın düzeldiği görülmelidir..