Belsoğukluğu şikayeti ile gittim

darsite:1,025-1.005-1.03 g/l lökosit : +++ L negatif euko/ul nitrit : negatif ph : 5,5 L 5-8,5 eritrosit +/- L Negatif Ery/ul protein Negatif glukoz Negatif keton: negatif Ürobilinojen normal Bilirubin :Negatif Mikroskopi bol lökosit. 5-6 eritrosit belsoğukluğu şikayeti ile gittim

Tahlil.com Cevabı : Yaptırdığınız idrar tahlili ise enfeksiyon olabilir, kültür aldırmanızı öneririz..