Baktığımda iç çamaşırım da ıslaktı..daha sonra6sında adet oldum ama 5değil 2günsürdü.hamile miyim?:(

Normalde adet tarihim sürekli düzensiz, ama son iki üç aydır hep yedisinde oluyor.. 23 ve 30 ağustos tarihlerinde erkek arkadaşım eşofmanıma boşaldı.. baktığımda iç çamaşırım da ıslaktı..daha sonra6sında adet oldum ama 5değil 2günsürdü.hamilemiyim?:(

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yaptırarak durumu netleştirebilirsiniz.