Bana uzman bir doktorun mail adresini versenizde ona tahlilerimi detaylı olarak gondermek isterim?

Bana uzman bir doktorun mail adresini versenizde ona tahlilerimi detaylı olarak gondermek isterim cook acil alarak bu hayati bir meseledir ayrica akciğer kanserinin cinseri farkli olabilir ama yasam suresi aynıymış doğru mu yataga mi kalirim yoksa birkerede nefesiz kalip ölür muyumTahlil.com: Sitemizde sorular mail vasıtasıyla değil  tüm ziyaretçilerimizin de faydalanması ve  görmesi amacıyla genel olarak

Tahlil.com Cevabı : lanmaktadıtr.