Kız arkadaşımın anne babası teyze çocukları olarak akraba evliliği yapmışlar. 3 kardeşi var ve hiç biri hasta değil?

Kız arkadaşımın anne babası teyze çocukları olarak akraba evliliği yapmışlar. 3 kardeşi var ve hiç biri hasta değil. Benim ailemde akraba evliliği yok. Kız arkadaşımla evlendiğim zaman bizim çocuklarımızda herhangi bir hastalık oluşma ihtimali varmı. ޞžimdiden cevabınız için teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Bunu söyleyebilmek mümkün değildir, genetik danışmanlık merkezlarinden yardım alabilirsiniz..