BAS% 1.6 H RBC 3.78 bağzı değerlerim yüksek çıktı, bunlar ne anlama geliyor?

22 yaşında bir bayanım...kan tahlili sonuçlarımda yüksek ve düşük değerlerim var...bunların açılımı nedir.... BAS% 1.6 H RBC 3.78 L HGB 13.5 L HCT 37.4 L MCV 98.8 H MCH 35.8 H MCHC 36.2 H Sedim 2h 5 Sedim 1h 2 CRP 1.04

Tahlil.com Cevabı : Basofil yani BAS yüksekliği kayda değer bir bulgu değil.Sizi korkutmasın.Bunun dışnda anemi yani kansızlık bulgularınız var.