Bayanlarda kan az olur dedi.

Merhaba ben 20 yasinda bir bayanim gecen ay doktora alerji icin cildiyeye cikmistim o da kal alma bolume yollamisti. Sonuclar cikti ama beni ic hastaliklarina gonderdi cok sasirdim dedi bayanlarda kan az olur dedi. Sonuc hgb 16,14 , hct 47,6 ... ne yapmaliyim yardimci olur musunuz??? Tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda ciddi bir problem yoktur, hematoloji doktoru tarafından değerlendirilmesi uygundur, sağlıklı beslenen bayanlarda kan düşüklüğü beklenmez..