bazı tahliller yaptırdım. Ueraplasma parvum + çıktı. Ueraplasma parvum tehlikeli bir infeksiyonmu?

24 yaşınndayım, 15 haftalık hamileyim.zı tahliller yaptırdım. Ueraplasma parvum + çıktı. Ueraplasma parvum tehlikeli bir infeksiyonmu? Bebek için ne zararları ola bilir?

Tahlil.com Cevabı : Ueraplasma parvum cinsel yönden aktif bireylerde görülebilen bir üretrit etkenidir.Gebeliği direkt olarak tehdit eden bir durum değildir.Ancak doktorunuz bu konuda sizin muayene bulgularınıza göre gerekli değerlendirmeyi yapıp gerek görür ise tedavinizi planlayabilir.