Bebegim 3 aylik erkek, yüksek atesle acile gittim doktor suprax antibiyotik verdi kullanuyorum sunnet olmadi sebep olabilir mi?

 Bebegim 3 aylik erkek,  idrar tahlili eritrosit10, bilirubin, keton,glukoz,protein,nitrit negatif ürobilinojen normal lökosit 75 ph6 dansite 1.010 cikti yüksek atesle acile gittim doktor suprax antibiyotik verdi kullanuyorum sunnet olmadi sebep olabilirmi

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarında enfeksiyon bulguları var bebeğinizin, idrar kültürü tahlili enfeksiyon yönünden çok daha detaylı bilgi verecektir.Sünnet olup olmadığının enfeksiyona etkisi yönünden ise bir üroloji veya çocuk cerrahına danışmalısınız.