Bebegimi ulturasonda goremezmiyim cinsiyet olarak degil ama kalp atislari icin bebek olup olmadigini gormek icin

Doktor bey ben gecen hafta sali hamilelik icin kan verdim değer 66.05 cikti iki gun sonra persembe tekrar kan verdim 169.01 cikti doktor haftaya tekrar baktir dedi ustunden 3 gun gecti bebegimi ulturasonda goremezmiyim cinsiyet olarak degil ama kalp atislari icin bebek olup olmadigini gormek icin

Tahlil.com Cevabı : Gebelik kesesi 5. hafta bebek 6. haftadan itibaren görülebilir..