Bu deger yuksekmi yani biseyler dusundurucek kadar yuksekmi yoksa boyle olmasi normalmi ?

Daha oncedende belrtmistim meme ca hastasi kontrolunde 15-3 degeri 28 cikmisti normall dgerler 4 -25 idi. Diger tetkikler temiz bu degerin tek basina anlam ifade etmedigni biliyorum sunu ogrenmek istiyorum bu deger yuksekmi yani biseyler dusundurucek kadar yuksekmi yoksa boyle olmasi normalmi ?

Tahlil.com Cevabı : Diğer görüntüleme tetkikleri normal ise sorun yoktur..